0532 658 49 39

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

KURUMSAL

Ankara da Ceylan Nakliyat firması olarak hizmet vermekteyiz. Firmamızda nakliyat asansörlerini kiralama yapabilmeniz ve daha fazla müşteriye ulaşabilmek için sitemizi aktif etmiş bulunmaktayız.

Ankara da asansör kiralama yapan kurumsal firma olarak yirmi dört saat aralıksız hizmet alabilirsiniz. Günümüzde eşyalarımızın değerli olması taşınma esnasında zarar görmemesi için bir şüphede kalanlar için nakliyat asansörleri şart oldu. Yüksek katlar dahilinde kurulması mümkün olan her cepheye maksimum 23 ile 24. kata kurulabilir. Minimum ise 1. kata kadar kurabiliyoruz. Ceylan Nakliyat sizlere, güvenli taşınma uygun fiyat ve garanti vermektedir.

Firmamız 1996 yılında Ankara da Adem Ünal tarafından küçük işletme Ceylan Nakliyat adında kurulmuştur. 2000 Yılların başında aracını büyütmüş Şehirler arası taşımaya geçmiştir. O dönemler büyük hizmet vermiştir. Binlerce müşteriye uygun fiyatlarda kaliteli taşımayı sunmuştur.

2005 Yılında firma bir adım daha fazla atarak nakliyat asansörü ile tanışmıştır. Araçlarını yenilemiş ve mobil vinç ( nakliyat asansörü ) hanesine eklemiştir. Küçük işler büyük hizmetleri getirir.

2010 yılında hanesine 45m mobil vinç almış ve seviyeyi ilerletmiştir. Ceylan Nakliyat artık Asansörlü taşımacılık hizmetine geçmiştir. Oğlu Arif Ünal firmamın başına geçmiş ve firma kendini geliştirmiştir. O dönemler nakliyat sektöründe zirve yapmış müşteri potansiyelini arttırmıştır. Bir çok sektörde asansörlerini kullanmaya başlamıştır.

2013 yılında kimsede olmaya Ankara da bir numara olmasına sebep olan Büyük asansörü bünyesine ekleyerek kendini ilerletmiş müşterilerinin memnuniyeti için son noktayı koymuştur.

2022 yılında ise müşterilerine uygun fiyatlarda kaliteyi gösteren firma olarak gözde olmaya devam etmektedir.

Call Now ButtonAsansör Teklifi İcin Tıkla Ara
Altındağ Kiralık Asansör, Ankara Evden Eve Nakliyat ve Asansör Kiralama, ankara kiralık asansör, ankara kiralık nakliye asansörü, ankarada asansör kiralama, Bağlum kiralık asansör, Batıkent asansör kiralama, Çakırlar asansör kiralama, Çankaya Kiralık Asansör, Çayyolu Bağlıca Kiralık Asansör, Demetevler asansör kiralama, Dikmen kiralık asansör, Diş Cephe Eşya Taşıma Asansörleri, Eryaman Kiralık AsansörEtimesğut, Kiralık Asansör, Gölbaşı Asansör Kiralama, Keçiören kiralık asansör, kiralık asansör ankara, Mamak kiralık asansör, Ostim kiralık asansör, Pursaklar kiralık asansör, Sincan kiralık asansör, Taşımacılıkta Son Teknoloji Kiralık Mobilya Asansörleri, Ümitköy kiralık asansör, Yaşamkent kiralık asansör, Yenimahalle kiralık asansör, Etimesgut Kiralık Asansör,